Про компанію

Страхова компанія «Країна» відома на ринку та успішно здійснює свою діяльність з 1994 року. На сьогодні СК «Країна» представлена мережею з 29-ти регіональних дирекцій та 30-ти центрів продажів, що забезпечує широке покриття по всій території країни. Робота обумовлена 27 ліцензіями, що дозволяють забезпечити страхування понад 300 000 клієнтів.

СК «Країна» забезпечує роботу з клієнтами 24/7, завдяки власному асистансу. Регіональні колл-центри розташовані у Києві, Кривому-Розі, Запоріжжі, Вінниці та Маріуполі. 96% клієнтів залишається на наступний термін страхування, що свідчить про високий рівень сервісу та клієнтоорієнтованості.

«Країна» входить у ТОП-10 українських страхових компаній за декількома напрямами роботи: ДМС, агрострахування, рівенем виплат (за даними Insurance Top) та є асоційованим членом моторного (транспортного) страхового бюро України.

За Національною шкалою, що затверджена Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2007 № 665 «Країна» характеризується дуже високим рівнем фінансової стійкості і кредитоспроможності у порівнянні з іншими українськими компаніями та має рейтинг uaAА.

Ми маємо надійних фінансових партнерів та співпрацюємо з ПриватБанком, Ощадбанком, Укргазбанком, Банком інвестицій та заощаджень, «Восток» банком, «Eska Capital», «VAB Leasing».

Страхова компанія «Країна» пропонує напрямки страхової діяльності.

 1. Добровільне медичне страхування – це гнучкий варіант, який враховує усі важливі аспекти для роботи будь-якої корпорації. Страхова «Країна» пропонує зручні умови та індивідуальні проекти, а також і гнучкі тарифи. Існує можливість створення спеціальних умов для вирішення не страхових випадків. СК «Країна» є партнером 4000 медичних закладів на території України, а також постійно розширюємо партнерську базу.
 2. Корпоративне страхування КАСКО, що передбачає комбінацію страхування різних ризиків під потреби клієнта.
 3. Страхування майна. Під цю категорію підпадає нерухомість, приміщення всередині будівель, меблі, офісне обладнання, оргтехніка, запаси сировини або готової продукції, що зберігається на складах, машини, інвентар, технологічне обладнання. Серед страхових ризиків можна виділити:
 • пожежу: удар блискавки, вибух побутового газу, вибух парових казанів, газосховищ, газопроводів, машин, апаратів і інших аналогічних пристроїв;
 • стихійні явища: буря, вихор, ураган, смерч, провал ґрунту, повінь, оповзень, затоплення, злива, град, землетрус і т.п.;
 • падіння літальних апаратів та їхніх уламків;
 • пошкодження водою;
 • крадіжку (зі зломом та грабіж);
 • навмисні дії третіх осіб та інші випадки.
 1. Страхування відповідальності – це страхування для підприємств, які несуть відповідальність за шкоду, причинену в ході своєї діяльності. Відповідальність лягає на суб’єкта господарської діяльності, орендаря, перевізника, роботодавця, організатора, виробника товарів тощо.
 2. Аграрне страхування. Під цей тип страхування підпадає страхування майбутнього урожаю, страхування посівів, а також страхування за індексом врожайності.

Страхові програми і для роздрібних клієнтів.

 1. Автострахування КАСКО за трьома діючими програмами: «Престиж +», «Улюблене авто», «Автопрофі».
 2. Страхування майна. Для клієнтів діє можливість експрес-страхування – без огляду майна. Включає страхування відповідальності перед третіми особами.
 3. Страхування від нещасного випадку, що передбачає послуги для спортсменів, позичальників банків, школярів, водіїв та пасажирів.
 4. ОСЦПВ Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
 5. Додаткова цивільна відповідальність, що означає збільшення ліміт відповідальності за договорами ОСЦПВ.

Компанія забезпечує сфери страхування, пов’язані із виробничою діяльністю підприємств, де умови для кожного випадку розробляються індивідуально:

 1. Страхування об’єктів із підвищеним ступенем небезпечності.
 2. Страхування вантажів у разі повної та часткової аварії.

Страхова компанія «Країна» постійно динамічно розвивається та співпрацює зі своїми клієнтами прозоро. Серед основних переваг:

 • індивідуальна розробка програм для корпоративних та роздрібних клієнтів, пошук підходу до кожної особи;
 • постійна співпраця, правильно побудований асистанс: клієнти отримують цілодобову підтримку від спеціалістів;
 • можливість отримати компетентну консультацію у будь-якому відділенні;
 • гнучка система співпраці: пошук ідеальних рішень згідно з інтересами клієнтів;
 • чесність, прозорість.

Страхування з СК «Країна» – це надійний засіб зберегти здоров’я та фінансове благополуччя своєї родини, а також і забезпечити безпеку нерухомому та рухомому майну.

© 1994 - 2022 СК «Країна»
Авторизація
Будь-ласка введіть номер телефону
Далі
Авторизація
Будь-ласка введіть код підтвердження
Далі
Помилка!
Щось трапилось не таке як потрібно
Повернутись
Вдало!
Ви успішно авторузивались. Натисніть кнопку нижче, щоб продовжити.
Продовжити
Замовити зворотній дзвінок
Будь-ласка введіть номер телефону
Будь-ласка введіть своє ім'я
Замовити
Вдало!
Наш менеджер зв'яжеться з вами на протязі декількох хвилин.